| Jessabell a întrebat:

Acum cateva zile m-am despartit de iubitul meu cu care sunt de cateva luni! El ma amenita ca daca nu mai vorbesc cu el si daca am pe altcineva se omoara si imi face si mie ceva!
Astazi mi-a dat mesaj de dimineata ca in seara asta sa ne vedem mai tarziu intr-un loc ca sa vorbim si ca dupa ma va lasa in pace pentru todeauna. El este o fire foarte geloasa si posesiva!

Ce sa fac, vreau sa ma duc sa discut cu el sa ma lase pentru ca nu intelege ma strseaza cu tel si mesajele?!

Imi este putin frica!

17 răspunsuri:
| Scarlettt a răspuns:

Alta care apare maine la stirile de la ora 5

| XxBlueRosexX a răspuns:

Mergi daca vrei dar ai mare grija...ar fi bine sa mergi cu cineva un vecin un prieten cinava cara sa fie baiat ca sa poate urmarii tot si daca iti face ceva sa intervina. Ai grija

| Jessabell explică (pentru XxBlueRosexX):

Buna! N-am cu cine pentru ca ai mei sunt la munca, si frati mei cei doi nu sunt acasa si vrea mai tarziu, sa ne vedem intr-un loc mai retras ca a spus sa fie intim si sa nu ne auda lumea, ca daca nu vin nu ma va lasa in pace!
Parca a luat-o razna!
Si prieteni mei nu ies la ora aia din casa

| Neuronul a răspuns (pentru Jessabell):

Vrea să va vedeţi seară târziu, doar voi doi singuri, să nu vă audă nimeni!?!?!
De ce? Ziua nu puteţi să staţi singuri fără să vă audă nimeni?
Mie sincer nu-mi miroase a bine big grin

| KraddyQ a răspuns:

Parerea mea ar fi bine sa nu te duci, iar daca mai continua te duci frumos la politie si declari ca te ameninta!

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca gelozia lui s-a transformat incet incet in paranoia.Sa nu accepti o intalnire intr-un loc retras. Ai auzit de crima din parcul Copou din Iasi de ieri, petrecuta tot pe fondul unei gelozii bolnave/absurde? Daca mergi sa fii obligatoriu insotita.

| LoveSleep a răspuns:

Doar dacă alegi tu locul și vă întâlniți direct acolo. Când pleci, îți chemi și tu un taxi sau ceva.
Oricum, dacă vrea doar să discutați, o puteți face și în timpul zilei.
Pune-i condițiile tale și vezi ce zice.

| SkyPilot a răspuns:

Ai de ce! Poti sa te duci dar intr-un loc unde este mai multa lume. Nu te lasa dusa intr-un loc pustiu. Si clar nu merge la el acasa.
Daca ai vreun amic baiat care ar putea sa observe intalnirea de la o oarecare distanta ar fi si mai bine.

| Lawliet14 a răspuns:

Fata, cand te desparti de cineva ai grija sa fie clarificata situatia! N-ai un var sau ceva?

| 1DeadMemories a răspuns:

Poate te vedem pe la stiri, vad ca e in trend Http://www.gandul.info/......i-13914529

| Neuronul a răspuns:

Du-te însoţită de cineva. De preferat un frate sau un amic big grin

| Şaptepăcate a răspuns:

Daca vrei sa apari la stiri, poti sa te duci.

| forthewicked a răspuns:

Ai murit, boss?

| Marius5638 a răspuns:

Ma scuzi, dar tu nu l-ai iubit? nu il iubesti? de ce vrei sa il parasesti? El te iubeste foarte mult si de asta nu renunta la tine. Data viitoare ai girja cu cine mai ai o relatie din asta "aventura" pentru ca acea persoana poate pune suflet in relatie, nu ca tine. Cati ani aveti?

| Dragutza_Gabytza_1991 a răspuns:

Nu fiti rai. Nu descurajati fata

| IngerasAuriu a răspuns:

Eu zic sa nu te duci ca daca ti-a zis ca te omoara...nu merge, e spre binele tau!