| PüìúŤš_6067 a întrebat:

Ajuta`tsi`ma va rog: eu am un telefon nokia 7373 si de nervi intr o zi l am buzst de ia sarit tot din el:-s, toate bune si frumoase o saptamana a fost stas iar apoi i s`a bulit bandasad!
Acum nu stiu ce sa fac sa imi cumpar alta banda sau sa mi cumpar alt telefonthinking eu pur si simplu m am atasath de el. Ma costa mult o banda? Unde as putea gasi! Sugestii va rog! :* [mersi >anticipathbig grin

3 răspunsuri:
| fsss a răspuns:

O banda costa cam maxim 50 de lei cu pus cu tot big grin mai te poti folosi de el de ce nu. spor

| mfbluu a răspuns:

7373 e ala floricica? daca da am avut si eu daca te duci la un magazin special ti`l repara ...nu costa mult big grin

| andreeayoyo a răspuns:

Ia-ti altul eu am avut Nokia sh mi s-a dus banda mi-am facut-o sh dupa iar nu a mers mai bine ia-ti alt telefonwinking