| biadia24 a întrebat:

Ajutatima va rog, deci este un baiat de care imi place dar ne cunoastem doar din vazute, dar eu il cunosc bine pe el, insa el pe mine nustiu... Infine. Si cum sa fac sa vb cu mine pe facebook, sau cum sa intru in vb cu el ca mia acceptat cererea de prietenie. Si va rog fara comentarii cu numi pasa sau chestii urate :*

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Te uiti pe profilul lui, gasesti un subiect de interes comun si intri in vorba despre acela. Dar fii interesanta si spune mereu ceva ca sa reinvii conversatia daca lancezeste.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Probabil ca esti inca o copila daca afirmi ca il cunosti bine pe el, dar voi va cunoasteti din vazute. Daca insa el te-a vazut bine ( iar tu ai facut tot posibilul ca sa fii bine vazuta), asta inseamna ca nu este prea incantat de ceea ce a vazut, motiv pentru care considera ca nu are rost momentan sa vorbeasca prea mult cu tine pe net.

| Doub a răspuns:

Il intrebi ce face.

| biadia24 explică:

Am incercat sa il intreb ce face si nu a mers