| AlexDanielFTW a întrebat:

Buna TPU.Am 12 ani si am cunoscut o fata de aceeasi varsta cu a mea.Am cunoscut-o dandu-i un martisor de martipan la scoala.Am avut o relatie de 2 luni, dupa aia m-a acuzat ca sunt cu o alta fata.Ne-am impacat, dar dupa o sapt. ne-am certat din nou.Ne-am impacat azi, insa nu stiu daca va tine in continuare.I-am mai spus ca eu tin foarte mult la ea si ca nu vreau sa o pierd, si ea mi-a spus la fel.Intrebarea mea este daca va mai tine relaria intre noi doi si in ce stadiu va ajunge!

1 răspuns:
| AndreeaIII a răspuns:

Da,pai din ce spui numai voi doi puetti stii daca va tine relatia si pana unde va ajunge.Intr-o relatie e nevoie de sacrificii din partea amandurora,voi sunteti inca copii,dar tot trebuie sa va implicati daca nu vrei doar sa te joci.Fa-o sa aiba incredere in tine si arata-i cat de mult ti la ea, iar daca ea simte la fel pentru tine, relatia voastra va merge, dar nu se poate dragoste cu forta sau doar din partea numai unui partener, asa ca bafta!