| TheBlackAngel12 a întrebat:

am 12 ani si am iubita dar este normal sa vreau sa ma masturbez cand ma sarut cu ea, adica fac si asta o data la doua, trei zile (adica ma masturbez) dareste normal? Dau funda. Ms anticipat.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La 12 ani nu e normal prietene să vrei chestii dedicate doar celor majori, ce iubită ai tu la 12 ani? Ce stiti voi la 12 ani ce inseamnă să iubesti? Lasă masturbarea că nu e bună la virsta ta, pune te cu burta pe carte nu pe practici care nu te fac deloc mai destept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie neaparat sa citesti cu atentie aici http://www.ellenwhiteexposed.com/rom/criticc.htm

| NameHarris a răspuns:

Nu este normal sa te masturbezi deloc pentru ca iti va afecta viata sexuala mai traziuwinking

| Darius2019 a răspuns:

Eu la 12 ani am jucam cu masinile ce stiam eu de masturbare sau iubite laughing frate lasa-te de masturbare daca tot e fa sex.

| Maximilian191 a răspuns:

Sa te masturbezi este normal, dar nu stiu daca e normal sa ai o iubita la 12 ani.