| iTrap2004 a întrebat:

Am 12 ani si penisul de 7 cm. Este mic pentru varsta mea?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Nu stai calm nu este mic, penisul va creste odata cu varsta ta

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Este destul de mic, insa nu ar trebui sa te ingrijorezi pentru ca iti va mai creste. Daca ramai cu el asa si peste 6-7 ani, atunci ar fi cu adevarat o problema.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca in stare erecta penisul tau are doar 7 cm lungime, chiar ca s-ar putea sa reprezinte o problema si un semn de intrebare, suficient de mare. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

7 cm in stare erecta sau in stare de somn?

| Printesa10TM a răspuns:

Mic este creierul tau! Stai si iti masori penisul?! Daca ti-ai masura creierul si nu l-ai gasit atunci sa te ingrijorezi!