| fataciocolata a întrebat:

Buna tpu.am 12 ani.un baiat din blocul meu (15ani)m-m invitat la el acasa.m-am dus si cand am ajuns mai era un alt baiat care i-a dat o cutie micuta,colorata,pe care scria durex.prietenul lui a plecat si am ramas cu el.vecinul s-a dus la baie,iar in timpul ala m-a sunat mama,m-a intrebat unde sunt,i-am spus ca sunt afara, si m-a chemat acasa.mi-am luat la revedere de la vecinu iar el mi-a zis sa vin maine inapoi. deci intrebarile mele sunt:
1.ar trebui sa ma mai duc maine la el?
2. Pentru ce era cutia aia?

Răspuns Câştigător
| RobertFHC a răspuns:

Depinde acum daca ai incredere in el si stii ce fel de persoana e. tipul poate a facut la misto cu cutia aia, recunosc e o gluma buna laughing sau la modul serios. ar vrea sa ti-o traga.
Eu as face o gluma ca asta, sa scot un prezervativ si sa spun "vino maine pe la mine" laughing)
E prea penala faza.
Fa ce vrei eu as zice sa nu te duci pentru ca nu il cunosc, ca sa stiu ce fel de persoana e ar trebui sa-l cunosc de cativa ani buni.

| fataciocolata explică (pentru RobertFHC):

Am incredere in el, am mai fost la el!

| DeathIncarnate a răspuns (pentru RobertFHC):

Să știi.))

22 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

1.Nu!
2.Prezervative.

| AnnnaMarrria a răspuns:

Deci,pentru ca esti micuta, vreau sa iti explic si sper ca nu e o intrebare pusa la misto si nu imi pierd vremea.
in cutie erau prezervative, prezervativul se foloseste atunci cand vrei sa te culci cu o persoana (sex) si nu vrei ca fata sa ramana gravida! Intotdeauna trebuie folosit. Nu ar trebui sa te mai duci la el atata timp cat vezi ca face faze de genu' cu tine. Ar trebui sa faci asta cu o persoana pe care o iubesti si nu cu o persoana in care nu ai incredere sau din intamplare, mai cu seama, de la 12 ani. Cel mai bine e sa stai in banca ta, ai grija de tine!

| tzutzy_3632 a răspuns:

Nu ar trebui sa te duci la el. dar depinde de ce vrei tu

| Alcyon a răspuns:

Du-te, daca te mananca. Poate ramai gravida la 12 ani sau faci vreo boala, sa-ti iasa pe nas sexul.

| LoveTenis a răspuns:

Nu te mai du la el daca nu vrei sa te **** bine! Vrei sa faci sex cu el? Daca da du-te daca nu vrei nu te du! Vrei sa te dezvirginezi? La 12 ani? Oricuum cutia era pentru prezervative ce se pun pe penis si ala se baga in vagin si nu e nici o problema pentru ca atunci ejaculeaza acolowinking! Eu zic SA NU te duci!

| fataciocolata explică (pentru LoveTenis):

El mi-a zis ca vrea sa ne uitam doar la un film!

| LoveTenis a răspuns (pentru fataciocolata):

Pai...cred ca ii evident ca a mintit :\

| Yhugato a răspuns:

Parerea mea...du-te ma fetito si te f.u.t.e cu pedofilul ala ..ca nu stii cum e sa stai ca pestele pe uscat! Te v-a durea la inceput tare. apoi sigur iti v-a placea pentru ca asa sunteti voi! huoo ba ca am glumit in...stai acasa inchisa si nu-i mai raspunde la telefon! da, dupa ce am mai citit odata intrebarea raman cu ce am scris prima data, du-te si te fu-te, ai sa ajungi pe centura peste 6 ani! Llaughing) bafta!

| fataciocolata explică (pentru Yhugato):

Pe centura ajungi tu ma! Am pus doar o intrebare, daca nu sti sa raspunzi civilizat, nu mai raspunde!

| ElenaRomann a răspuns:

Vrea doar sa-si bata joc de tine, ai grija! Asa vor fi foarte multi din baietii pe care ii vei cunoaste de acum inainte pana ai sa te mariti...

| Tania25 a răspuns:

Cred ca trebuie sa mai chibzuiesti si sa vezi cine cu adevarat sunt prietenii tai!
In chestia aia micuta era un prezervativ si pustii la sigur nu se gindeau la nimic bun)
Ai avut noroc de apelul pe care l-ai prin!
Parerea mea e ca nu trebuie sa te duci la ei si daca ai curaj povesteste celor de acasa ce s-a intamplat, pentru a evita alte chestii nelpacute)
Ai grija!

| Deanimus a răspuns:

Penibil. Dupa ce in intrebarea anterioara ti s-a spus sa nu te duci, acum vi cu alta si intrebi daca sa te duci din nou. Daca tot iti bati joc ai fi putut sa o faci in alt mod.

| Another6helpfull9stranger a răspuns:

Prezervative. Du-te! smug

| fataciocolata explică (pentru Another6helpfull9stranger):

La ce le foloseste?

| Tofu a răspuns (pentru fataciocolata):

Prezervativele se pun pe penis pentru a impiedica transmiterea bolilor sexuale si pentru a avea sanse mai mici de a lasa o fata gravida. Nu cred ca am zis totul corect dar asta stiu eu.

| Another6helpfull9stranger a răspuns (pentru fataciocolata):

Protecție. Să nu rămâi însărcinată după sex.

| KayaHyuuga14 a răspuns:

Nu te duce! Daca o faci esti proasta pentru. ca el vrea sa te violeze sa nu mai calci acolo daca te duci singura pentru. ca daca o faci vei ramane cu traume si va trebui sa iti petreci ani da zile la psiholog.

| geaninytza2001 a răspuns:

Baii..ai decat 12 anii, nu te duce...acolo erau prezervative(in cutie)vroiau sa te **** (sa se culce cu tine)..nu te duce... daca nu vreiii sa-ti pierzii verginitatea in asemenea fell..de la 12 anii

| JustaLittle a răspuns (pentru geaninytza2001):

''ai deca''? Mai pune mana pe o carte

| geaninytza2001 a răspuns (pentru JustaLittle):

Ia mai citeste tu o data..si daca tot nu citesti cum am scris eu, du-te la un control de ochii!