| Chifteluța a întrebat:

Am 13 ani, care ar trebui sa fie lungimea penisului meu?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista un standard de marime pentru penisuri, ele cresc in functie de mostenirea genetica de la tata!

De aceea este sfatuit sa vorbesti cu tatal tau, care iti poate lamurii toate aspectele sexului.

| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta, ar trebui sa fie in jur de 10 cm.

| vocea a răspuns:

Pai e simplu frate in jur de 10 centimetri lungime, va creste in functie de hormonii tai chiar daca genetic ai o marime, ei bine daca este stimulat va mai creste un pic bafta

| UzOm a răspuns:

26 km.

| Miihaa a răspuns:

Dar de creier nu te ingrijorezi

| NINAAAAAAA a răspuns:

Buna, depinde de la persoana la persoana, oricum in cartile de anatomie scrie: 10 centimetri in repaos si 15 cm in erectie, crede-ma ca stiu!