| Allinka a întrebat:

Buna TPU am 14 ani si nu m-am intalnit inca cu nimeni dar multi mi-au propus dar nu am acceptat fiindca nu stiu cum sa-i zic mamei mele ca mi-a propus intilnire acum iarasi mi-a propus si de data asta chiar vreau sa ma intilnesc dar nu stiu cum sa-i spun va rog frumos ajutati-ma cu ceva.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i si roag-o sa mearga cu tine!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Mergi la un suc si atat. Daca mama ta e o femeie deschisa la minte nu vad ce ar avea impotriva!

| StalkerSoul a răspuns:

Pai ce treaba are mama ta cu asta?
Spune-i ca iesi la un suc. cu un prieten sau ceva de genu.
Prietenul il prezinti ei doar cand esti tu sigura. ca el este alesul
Numai bine

| TeckTonik997 a răspuns:

Poti sa ii spui ca mergi cu o prietena desi nu e bine sa minti sau cu un coleg/colega happy

| Lavii007 a răspuns:

Daca iti e jena sa ii spui, spune-i ca mergi cu o prietena/colega. Nu trebuie sa stie ca e baiat.

| bbu2eugen a răspuns:

Da spune i pur si simplu nu te ambala nu da prea multe explicatii daca nu ti le cere mama ta.

| Lamborghiniasx a răspuns:

Pai si eu am 14 ani si am si eu una si ii spun ca ies afara in parc si atunci actionez intalnirea, deci ai putea sa faci in acest fel, parerea mea!

| 구미호 a răspuns:

Eu ii spun ca merg cu o colega in parc.Nu trebuie neaparat sa stie tot ce faci. Funda?

| adaghddbshdshdbsbcdbsdj a răspuns:

Pai, spune-i ca mergi la un suc cu un baiat. Ce poate fi atat de greu?