| anonim_4396 a întrebat:

am 17 ani si mi-am inceput si eu viata sexuala acum cateva zile, am facut sex cu o fata care nu era virgina, si niciunul dinstre noi nu ne-am protejat. este posibil sa ramana insarcinata? mentionez ca nu am ejaculat in ea, am ejaculat afara! Nu am lasat nici un strop in ea, totul am dat afara.

Răspuns Câştigător
| andru8700 a răspuns:

Nu,daca nu ai ejaculat in ea,nu a ramas insarcinata. Spermatozoizii din sperma ta nu au patruns in unter, deci nu este insarcinata. Poti sta linistit, fata nu are sansa nici macar 1 la un milion sa ramana insarcinata. Poti sta linistit.

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Da, poate ramane insarcinata.
Costa o avere prezervativul nu?

| Ramonaaaa a răspuns:

Da,este posibil sa ramana insarcinata.Este de ajuns un singur spermatozoid ca sa se formeze un bebe. Spune`i sa isi ia URGENT un test de sarcina, sau, chiar 2(pentru ca niciodata nu stii sigur cand poate aparea o eroare ).Sau poate sa ia pilula de a doua zi.Mai intrebati si voi o farmacista.
Alta data sa va protejati.Risti sa ramana insarcinata sau sa contactai boli sexuale.
Nu este prea fain, asa-i raised eyebrows?

Răspuns utilizator avertizat
| UPT a răspuns:

E posibil dar prea putin probabil.
Lichidul ce se elibereaza inaintea ejacularii contine spermatuzoizi, dar in cele mai multe cazuri, nu se ramane gravid din asa ceva. Pentru o mai mare siguranta, sa faca un test de sarcina peste 2 saptamani.

| Miii a răspuns:

.nu, nu poate sa ramana insarcinata.
ramane insarcinata numai atunci cand te termini in eawinking

| QWERTYUIOP_4024 a răspuns:

NU, nu o sa raman gravida, daca nu ai ejaculat in ea, eci nu iti face griji!

| Guestbooss a răspuns:

Pai NU nu o sa ramana insarcinata asta daca nu ai ejacuat in ea trebuie sa cunosti si tu asta...si daca ai ejacuat pot sa fiu nas si cand faceti botezul

| MasyNNNN1 a răspuns:

Nu este posibil stai linistit. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este posibil din pacate.