| AndreiXd1998 a întrebat:

Buna,TPU!
Am 17 ani si nu mai sunt virgin...Am facut sex de multe ori cu prietena mea, dar parca vad ca s a cam plictisit asa de mine...imi puteți spune niste poziții si sa mi le explicați, va rog?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acuma 2500 de ani si indieni sau intrebat ca tine nu aici si intre ei au fondat o religie/secta kamasutra, a fost interezisa in europa dar recunoascuta in asia http://ray25tm.blogspot.ro/search/label/KAMASUTRA%20POZITII%20SEXUALE
eu isi recomand sa vezi acele pozitii, multa bafta

| Emilian65 a răspuns:

Cauta pozitii pentru sex pe internet si pune-le in practica cu iubita ta.

| SkyPilot a răspuns:

Plictiseala de care vorbesti, de cele mai multe ori nu este legata de ceea ce se intampla in pat ci de ceea ce se intampla in afara lui. Poate ca nu mai are pentru tine sentimentele pe care le avea la inceput. Un alt aspect de care trebuie sa ai grija este felul in care te retragi. Cand termini ai grija sa o mai mangai, sa o saruti, sa ii spui cat de frumoasa este, cat de mult o iubesti, cat de bine te-ai simtit cu ea.
Daca totusi crezi ca problema sta in pozitii, ai aici niste idei:
http://www.menshealth.ro/......a-2138216/
Daca nu iti ajung, vezi aici:
http://www.sofeminine.co.uk/......ons-0.html
Ai insa grija, fetele vor in primul rand sentimente si pasiune.

| sofisis a răspuns:

Si eu cred, la fel ca Inquire, ca nu e vorba de tehnica si de pozitii. Intotdeauna la femei se vad in pat toate frustrarile si nemultumirile din afara lui. Incearca sa comunici cu ea.
Si daca e totusi vorba de logistica, poate nu e neaparat vorba de pozitii. Poate vrea o schimbare de peisaj, de tactica, de abordare.

| Leo1993 a răspuns:

Nu vrei sa-ti fac teoria si dupa practica? sti si tu, teorie ca teorie dar practica ne omoara

| Dlk_BuBu_1995 a răspuns:

Wutt? intreab-o pe ea cam ce ar vrea. si ce i-ar placea, discuta... cu ea despre ne placerea si plictisirea ei big grin happy funda?!