| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:* am 19 ani si saptamana trecuta am fost la un pas de a face dragoste cu iubitul meu.da' ne-a intrerupt telefonul si vreau si eu sa stiu cum este prima databig grin.si mai vreau sa stiu ce as putea face dupa prima noapte de dragoste...adica daca se va plictisi de mine...pleassseee dati-mi niste sfaturi:*

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Atata timp cat iubesti barbatul cu care vei face dragoste pentru prima oara, va fi ceva de superb.Crede-ma! Nu-ti face probleme, nu se va plictisi de tine, pentru ca este si va fi constient de faptul ca este primul barbat din viata ta.Multi barbati inca mai apreciaza acest lucru.Asa ca lasa-te dusa de val, traieste-ti clipa. Daca il iubesti, nu vei regreta.

2 răspunsuri:
| Doctoru_7315 a răspuns:

Salut. Din ce am citi/studiat prima oara la o fata e putin mai neplacut, doare putin, dar daca esti excitata tare, lubrifiata nu o sa se simta durerea tare, sau poate deloc (in caz ca esti pierduta in moment). Prima oara nu o sa fie placerea ca in partidele urmatoare, dar e un moment foarte important. Daca se va plictisi de tine inseaman ca nu a simtit nimic pentru tine. Daca din nefericire se intampla asa, nu dispera, nu te-a meritat, exista altii baietii pe planeta. Multa bafta si multa iubire.

| bebeusha123 a răspuns:

Momentu' este unu de neuitat,doare putin dar daca e iubire va fi o ''durere placuta'',nu o sa va despartiti sau sa se raceasca de tine, dragostea intr-o relatie apropie persoanele, inseamna ca relatia voastra a trecut la alt stadiu o sa va mearga mai bine o sa vezi!

Sper ca te-am ajutat.te pup:*