| Anonimfaraintrebari a întrebat:

Bună TPU, am avut contact sexual cu partenerul meu fără prezervativ pentru ca ne dorim un copil si mi-a venit ciclul, da nu-s sigura dacă e ciclu sau scurgere. La mine menstruația durează 5 zile prima si a doua zi a venit puțin, a 3-4 zi a venit puțin mai mult si s-a terminat in a 4 a zi si am avut dureri mari in ziua sângerării sau menstruației, nu-s sigura ce este și eu normal nu am dureri când sunt pe menstruație. M-a durut in zona burți pana in zona intimă sau când stăteam întinsa și încercam sa ma ridic ma durea burta, am avut dureri de sâni înainte de asta, înainte de menstruație. Am o programare acum pe 9 la doctor, am sa ma duc sa vadă ce am, dar pana atunci va rog frumos sa imi ziceți dacă voi ați trecut prin așa ceva sau ați experimentat așa ceva.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa speram ca esti gravida!
Mult noroc!

| dullcat a răspuns:

Cum adica ciclu sau scurgere? Ciclul ar trebui sa fie usor si clar de indentificat fata de sangerarea cauzata de sex sau de sangerarea de implantare.

| FindMyName a răspuns:

Pai.odata ce a ejaculat in tine, pot fi sanse sa ramai insarcinata.