| Miruna145 a întrebat:

Am avut contact sexual neprotejat, el nu a ejaculat în mine și mi-a venit ciclu după 3 zile, e posibil sa fiu gravida? Am stari de grețuri.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este 100% IMPOSIBIL ca sarcina sa se poata forma in urma unui sex intretinut in ultimele 9-10 zile ale ciclului menstrual, chiar si daca sperma este ejaculata in vagin la terminarea fiecarui act sexual intretinut in aceasta perioada. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a venit ciclul menstrual nu este posibil sa ramai gravida.

| sofisis a răspuns:

Nu. Nu este posibil...

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Cum sa fiiii daca ti a venit ciclul?