| zany99 a întrebat:

Am cumparat o placa video Gainward GT220 1024MB DDR3 si culorile se vad foarte urat si nu ma lasa sa instalez driverul.in readme-ul driver-ului scrie Please install the last version O. S. Service Pack before installing this driver. ( eu am XP SP2), trebuie sa instalez SP3 pentru a instala driverul sau am ceva defect la calculator?

Răspuns Câştigător
| figaro a răspuns:

Buna,OS-ul tau e depasit de situatie, incearca W7 daca ai minim 2GB rami si un dual core (oricat de amarat ar fi)