| d33a15 a întrebat:

tpu.Am cunoscut un baiat de ceva timp, la inceput nu l-am placut, dar la un moment dat cand el mi-a dat atentie.am simtit ca ma placea de asemenea.si am.inceput sa fac si eu acelasi lucru, dar mai intens decat credem.intre timp a inceput o relatie cu alta fata, ceea ce pe mine m-a bulversat.intr-o seara ne -am sarutat desi el mai era in respectiva relatie. dupa s.a despartit de actuala.si a inceput din nou sa mi dea atentie.am fost de mai multe ori in club, unde ba ma ignora ba imi dedea atentie si ne sarutam din nou.ideea e ca si acum face la fel.au fost cateva zile frumoase petrecute cu el.dar dupa o noapte de saruturi.a doua zi.iar nu ma mai cunostea.si eu deja sunt indragostita de el si ma raneste.ce credeti ca e in capul lui? eu nu mai inteleg sadma vreau sau nu

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimic. Capul lui e gol. Lasa-l in prostia lui. Nu-l mai baga in seama.

| RAY a răspuns:

Omul vrea sex ba cu una cu alta, e ceva perfect normal asa ceva daca nu am simti atractie fata de sexul opus nu am conversa cu sexul opus, nu am fi atrasi de voi, posibil e un baiat frumos care are chef de sex mult, bravo lui decat in freindzone mai bine curvar

| Doub a răspuns:

Atâtea figuri pe capul lui. Mare seducator se crede el, lool. Ba cu una, ba cu alta. E total imatur şi nici măcar nu e în stare să lupte pentru una singură. Lasă-l în pace, dacă vrea să fie ceva între voi, o să lupte mult şi bine pentru tine.

| MonixKiller a răspuns:

Ar trebui sa il alungi din viata ta. E clar ca doar se joaca cu tine. Dacă destrami relația voastră complicata acum va fi cel mai bine pentru tine. Si nu îți fa griji, vei găsi băieți mai buni care sa te placa pentru ceea ce esti.