| FlorinaRuby a întrebat:

Buna TPUhappyam fost la un botez, unde era si un baiat, si am inceput sa-l plac.am id-ul lui de mess dar ce pot sa vb cu el pe mess? Ce as putea face sa ma placa avand in vedere ca nu ne intalnim? cel mai bun raspuns funda iar restul vot:*

Răspuns Câştigător
| Pastiluţă a răspuns:

Pur şi simplu să fi tu! happy
Nu trebuie neapărat să ai ceva să-i spui ca s te bagi în discuţii cu el.
''Hey! Ce mai faci? happy ''
E un început bunlaughing
Baftă!
O zi bună! kiss

5 răspunsuri:
| Elisa a răspuns:

Vorbesti cu el pe mess despre lucrurile comune pe care le aveti amandoi. Incerci sa i spui ca il placi sau ca ti-ar placea sa fiti impreuna. Totul incepe de la un dimplu dialog. De fapt totul depinde de tine. Baftawinking

| baiatulxboyx a răspuns:

Mie imi atrag atentia fetele care ma baga in seama pe mess, si cu cat ma abordeaza mai des, cu atat imi dau seama ce vor de la mine, iar daca le plac si eu, le raspund cu aceeasi moneda. Bafta.

| Alphye a răspuns:

Scoate`l undeva.pe mess na`i sa poti face nimic.winking

| Alphye a răspuns:

Scoate-l undeva. Pe mess n-ai sa poti face nimic.winking

| dyanutza_6837 a răspuns:

Buna. Pai poti sa incepi o conversatie simpla cum ar fi : Buna ce faci? etc. Apoi il intrebi foarte simplu daca are prietena. Daca are spui ca si uh ai, iar daca nu poti incerka spunandu-i ca il placi si altele. Cam asa a mers in unele cazuri... Eu te pup :*:* si succes wave