| rujcolorat77 a întrebat:

am inceput sa ma excit m-am uitat la un film xxx laughing Si am zis inainte sa vina iubitul la mine sa ma uit, ma excit si folosim si lubrifiant ce spuneti? M-ar durea sad Fundaa

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca baiatul site ce face iar tu vei fi relaxata nu te va durea

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vîrstă ai?

| corbulalbrosu a răspuns:

Doresti sa-ti incepi viata sexuala? Este bine sa sa te exciti cat se poate de mult dar mai ales sa te relaxezi. Lubrefiantul in cazul unei virgine este recomandat chiar daca prietenul tau este putin dotat. Durerea resimtita se datoreaza in mare masura priceperii si tandretii iubitului.

| T0T a răspuns:

Foloseste!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este o idee rea. In felul acesta esti excitata gata cand vine iubitul si treceti direct la treaba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emilian65):

Cam aiurea asa nu crezi? pai ala cum sa stie meserie daca ea tot timpul ar face asa?

Răspuns utilizator avertizat