| oanazuzi a întrebat:

Buna TPU am inceput sa vb cu baiatul de care imi place dar nu gasesc tot timpu subiecte de discutie spuneti-mi si mie ce subiecte sa port cu el?
funda primul care rasp

Răspuns Câştigător
| zelda a răspuns:

Pai incearca sa-l cunosti mai bine (punandu-i intrebari despre el spre exemplu). Gaseste subiecte care sa nu-l plictiseasca si care sa le puteti dezvoltahappy

1 răspuns:
| nimiiiiiic a răspuns:

Gaseste ceva interesant.pentru a nu-l face sa zica mere"aham.sau mda.". Nu stiu.depide daca il cunosti indeajuns de mult pentru a intra in discutie cu el. ce-i place sa faca.afla si tu de la colegi/prieteni ce-l pasioneaza.BAFTAbig hug

S>>O.