| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Am m-am impacat cu fosta mea si ea mi-a zis ca inca este virgina si dupa o saptamana am facut-o si nu stiu ce sa cred.
Am inceput sa o facem in pozitia misionar dar nu intra si chiar nu intra si o durea si degetul imi era aproape strampt (m-a impins) ziua aia era exact dupa ciclu.
A doua zi am incercat din nou si iar la fel a reactionat pana am luat-o pe la spate si a intrat si se simtea putin strampt, a zis ca nu a durut-o asa tare (credea ca va durea tare) timp de 5 secunde dupa care a zis ea stai sa vad creca sangerez putin, a sangerat binisor.
Urmatoarea zi am incercat sa o facem din nou dar inca o durea si mai am observat putin sange dar dupa acea zi a fost ok, oricum parea neexperimantata. Putea sa se prefaca?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sincer din ce spui tu aici fata nu s a prefacut deloc, chiar a fost virgina

| MrSoapte a răspuns:

Nu cred ca era teatru (prefacatorie)! Mai ales ca si tu simteai ca penetrarea era destul de "ingreunata"! NU-ti mai face atatea filme-n cap...da pedala in continuare si bucura-te de fiecare clipa! Femeile, vin si pleaca...si vremea p00lii trece!

| orailibrail a răspuns:

Ești terminat ba băiatule!

| iuli29 a răspuns:

Totul este posibil mai ales ca a fost dupa ciclu. Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea si sa o rogi sa fie sincera (bine inteles ca asta nu garanteaza nimic) explica-i ca nu va va afecta relatia in nici-un fel daca recunoaste(in caz ca are ce sa recunoasca) si atunci cu siguranta o sa prinda si ea curaj si o sa fie mai deschisa la discutii cu tin.bafta

| piki98 a răspuns:

Domnule semianalfabet, invata limba romana si apoi incearca sa pui niste intrebari normale nu de copii de 10 ani

| Mikiiiiiii a răspuns:

Pai normal ca o durea ca a fost dupa ciclu.Mai bine vorbeste cu ea, nu cred ca a mintit si in plus de asta nu avea de ce daca nu vroia sa o faca cred ca iti ziceathinking

| Licurici07 a răspuns:

Aoleu mai barbate tu esti singurul care stie daca a fost sau nu virgina. Nu ma impresioneaza intrebarea ta, ci felul in care ai abordat aceasta situatie. In loc sa te bucuri ca fata ti s-a daruit tie si ca te iubeste tu iti pui atatea intrebari.

| Miresmel a răspuns:

Eventual daca si-a introdus in prealabil sange in vagin avea cum sa se prefaca.