| LovelyDolly a întrebat:

Bună, TPU! Am neapărat nevoie de un răspuns la următoarea întrebare: cum să fiu împreună cu cineva, dacă am 12 ani? Practic, toate fetele din clasă au, iar eu am rămas pe din-afară. Ce să fac?

Răspuns Câştigător
| ThePunkGuy34 a răspuns:

Mai intai raspunde-mi tu mie la o intrebare. Daca ai fii impreuna cu o fata, tu la 12 ani, ce ai face cu ea? Si eu am avut prima relatia chiar la 13 ani, si nu a mers deloc, nu am reusit sa ne uitam in ochi, nu am vorbit, nici nu am avut curajul sa ne sarutam.Relatiile pana pe la vreo 14 ani nu prea functioneaza, crede-ma. Poti sa astepti, ca o sa-ti vina si tie randul.

2 răspunsuri:
| kyliejenner a răspuns:

De ce simti nevoia sa faci ce face toata lumea? nu poti forta sa fii intr-o relatie cu cineva. iar la 12 ani cred ca ai chestii mai bune de facut

| Corle a răspuns:

Sa ramai afara ca oricum nu e graba.