| Anonima985 a întrebat:

TPU! Am nevoie de ajutor, nu va zgarciti cu un raspuns. Face-ti-va datoria de membrii ai acestei comunitati si ajutati-ma cu un raspuns. Va rog frumos! happy

Peste cateva zile fac o luna de relatie.Si am nevoie de ajutor sa imi spuneti: trebuie sa ii cumpar ceva prietenului meu? Daca da, ce anume? Orice idee ma ajuta! Va multutumesc mult!

And of course, I will give you a big bow!

20 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu trebuie sa cumperi nimic, daca chiar vrei poti sa-i cumperi un spray, deodorant, parfum ceva gen

| Anonima985 explică (pentru DenisIonut01):

Vezi ca iti ia Kenya titlul de campion tongue

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Anonima985):

Sa-l ia nu-i problema, sunt aici sa ajut oamenii de pe TPU! vin rar pe TPU caci nu am timpul necesar, dar si cand vin stau toata ziua.

| Anonima985 explică (pentru DenisIonut01):

Utilizator model smug nice lips, by the way B|

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Anonima985):

Mama si ce model sunt!

| Anonima985 explică (pentru DenisIonut01):

Era de ajuns si un simplu "multumesc" big grin

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Anonima985):

Multumesc Domnisoara! Better?

| Anonima985 explică (pentru DenisIonut01):

Nope!

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Anonima985):

Why?

| Anonima985 explică (pentru DenisIonut01):

Ca nu ai luat titlul de campion! Nu ai pic de ambitie... sad

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Anonima985):

Nu e o problema! Am ambitie cand doresc acel lucru, chiar am ce doresc.

| Anonima985 explică (pentru DenisIonut01):

Dar nu intotdeauna ceea ce ne dorim, ne face si bine big grin

| Kenya a răspuns:

Poti sa ii faci o surpriza gen un picnic, nu stiu, vceva romantic kiss

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa ii cumperi un cadou. Daca vrei sa ii arati cumpara-i ceva mic, un simbol al dragostei tale pentru el. O inimioara, ceva, Bafta! big grin

| rousz a răspuns:

Daca tu iti doresti sa-i cumperi ceva o faci doar pentru ca vrei, nu trebuie neaparat! si un mesaj frumos dimineata ii poate bucura ziuawinkingsucces

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Bună, nu e neapărat cum nu e neapărat să îţi ia nici el ceva dar dacă tu simţi îi poţi cumpăra ceva mic, mai mult simbolic. big grin

| fanta24 a răspuns:

Pai, din moment ce aveti doar o luna impreuna, nu e necesar. Dar daca tu vrei, ai putea sa-i iei o mica atentie, de exemplu o rama foto, sau un parfum. Puteti iesi la o pizza sau inghetata impreuna

| CapraSexy a răspuns:

"Face-ti-va datoria de membrii ai acestei comunitati si ajutati-ma cu un raspuns" Ha, s-o crezi tu, o sa-mi bat joc pana ma suspendeaza si pe contul asta.
Asa, sa-ti raspund la intrebare, no?
Un prezervativ e bun.

| Anonima985 explică (pentru CapraSexy):

Numele pe care il ai are scop de consolare, nu? Nefiind destul de sexi, ai pus capra, deoarece sunt sigura ca e mai sexi ca tine! Multumesc pentru raspuns, cam trist sa observ ceea ce cauti tu la o fata. happy

| Curtuy_Flory_1996 a răspuns:

De ce sa-i cumperi ceva? eu zic ca ar fi mult mai bine sa ii oferi o seara mai speciala in care sa il surprinzi... baietilor le place cand ai initiativa.