| XxAnonimuXx a întrebat:

TPU am nevoie de ajutorul vostru am 13 ani si imi place de o fata din clasa mea cativa colegi de ai mei spuneau intra in actiune intreab-o ceva, si eu am mers pe facebook si i-am zis ( o sa dau copy paste de la conversatie ) : Vrei sa fim impreuna?

Te cunosc,cumva?

(nume),tu esti?

Dragut, de treaba.
Da..sunt

Deci vrei sa fim impreuna?

Mnush...

De ce m-ai intrebat?
Pai

Pai?
Pai

Zii.
Pentru ca imi placi foarte mult!

Aha...
Deci ce zici. Ai dori sa fii prietena mea

Mnush... Ma mai gandesc...
Deci... Te-ai gandit?
si la scoala pe toate fetele auzeam cate una alta si am auzit urmatoarele cuvinte care chiar m-au ranit : Daca sunteti iubiti nu o sa te mai recunosc. sad
si intr-o ora ca stau cu ea in banca imi da mesaj cu urmatoarea:
Ce a fost cu mesajul ala de pe facebook?
Eu nu am raspuns am fost foarte rusinat, acuma nu mai stiu ce sa mai fac parca nu mai sunt eu ca si alta data nu mai sunt asa amuzant cum eram nu mai comunic cu prietenii in pauze stau singur... ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea intai sa va cunoasteti mai bine nu sa o intrebi asa direct vrei sa fi prietena mea. Ar trebui sa ai raspunzi la acel mesaj si sa ai spui ca tie chiar ati place de ea si atunci pe moment ai avut curajul sa ai spui ceea ce simti

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Fa-ti curaj si intreab-o intre 4 ochi daca vrea sau/nu sa fiti prieteni. Altfel nu vei realiza nimic niciodata.

| grab a răspuns:

Nu te mai agita despre asta.
ea a prins mesajul de prima data, numai ca acum se simte aiurea fata de colegele ei si incearca sa faca cum ii impune atitudinea lor. mai lasa nitel timp sa treaca si mai intreab-o si la aparitia ghioceilor. succes!

| Ssssmokin a răspuns:

Invit-o la un suc si stati mai mult de vb. iar dupa ce va cunoasteti mai bine intreaba-o daca vrea sa stati impreuna.Nu ii baga in seama pe ceilalti!

| XxAnonimuXx explică:

Faza e ca o cunosc de 6 ani a fost cu multi impreuna dar...na