| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ceva sfaturi... Acum cateva luni am inceput sa vorbesc cu un baiat, ne-am apropiat foarte mult unul de celalalt ca niste "frati", obinuiam sa ne spunem "twin" si eu am inceput sa-l plac intr-un alt mod...Inca vorbesc cu el, dar el nu isi da seama cat de mult tin la el si nici macar nu cred ca ma place, cred ca ma place doar ca o simpla amica.
Nu stiu ce sa fac, sa-i spun ca il plac sau nu. sad

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu il speria din prima, ca noua nu ne place resposabilitatile de genul te plac el se gandeste vrea o relatie daca nu vreau eu voi pierde o surioara deci nu-i bine, intreaba-l ce planuri are, pe cine place, ce esti tu pentru el etc ma intelegi? la varsta voastra baiatul vrea sex cat mai des depinde de fiecare desigur, poate te place dar i e frica sasi spuna etc

| neutrino a răspuns:

Nu, dar ii poti arata.

| Valywashere a răspuns (pentru neutrino):

Intrebarea este, cum!?

| R0R0 a răspuns:

Aici apare ceva:
Daca ii marturisesti si el nu te place atunci se destrama si prietenia
Daca te place atunci sunteti impreuna.
Mergi pe risc