| vescan4ever a întrebat:

am nevoie de un sfat dl voi, am prietena de 1 an si ceva, dar de cateva zile sunt disperat dupa o alta fata, am scos o de doua ori la suc, am incercat s o combin cum se zice, da nimic, ma respinge, ma ignora, ce sa fac sa ma placa, ce sa fac sa pot fi cu ea(mentionez, si fata are prieten)ast sfaturi, cel mai util primeste funda

9 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Sfatul meu suna astfel: "Nu da Vrabia din Mana de pe Cea de pe GARD" acum tu alegi.
succes!

| WooLove a răspuns:

Frunzasex2@ stiu cum este normal dar mai nice suna Vrabie pe Vrabia. =D

| Kylexy a răspuns:

Esti sigur ca o placi sau e doar un capriciu al tau? ia gandeste-te bine "nu da vrabia din mana, pe cioara din gard"

| CandyES a răspuns:

Bai las-o in pace daca are iubit ca asa o sa trici dua relati, pe a ta si pe a ei, Asta vrei de fapt raised eyebrows? In fine daca tu vrei asata e problema ta eu insa iti sugerez sa te gandesti foarte bine, s-ar putea sa regreti si sa regreti foarte multwinking. Sau fara ar mai putea sa te spuna prietenului ei sa-ti mai iei si o mama de bataie si dupa asta sa auda si prietena ta si sa ramai cu mana goala. Stii cum se spune! " CINE FUGE DUPA 2 IEPURI NU PRINDE NICIUNUL "

| cristinaxt a răspuns:

Daca tot incerci si incerci si nu raspunde poate ar fi cazul sa vorbesti dierect cu ea...winking

| Biscuiteee a răspuns:

Ramai la prietena ta!;-j

| PaulLa_3183 a răspuns:

Buna! Esti sigur ca iti place asa de mult fata asta ca sa-ti parasesti iubita? Poate e ceva ce trece repede.doar o febra. Ea sigur isi da seama ca o placi si profita. Daca te tine la distanta si te respinge o face ca sa te atraga si mai mult! Ce mai stii despre ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@WooLove

De fapt e " Nu da vrabia din mana pe cioara de pe gard"

| Nina_8686 a răspuns:

Pastreaza ceea ce ai ca ai putea sa regreti mai tirziu. succese. sper sa faci alegerea corectawinking