| DenisaMariaD a întrebat:

Am nevoie de voi, de ajutorul vostru!
Urmeaza Vanetine's Day si nu stiu ce cadou sau ce surpriza sa ii fac viitorului meu sot. Aveti vreo idee? Daca da, please help me now! Dau FUNDITAAA :*

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Tu il cunosti cel mai bine si ar trebui sa stii. Fa ceva pesonalizat. Lucrurile facute de tine sunt mai dragute si mai apreciate decat cele cumparate. Nu stiu cat o sa te ajute, dar eu mereu gasesc lucruri dragute pe pinterest.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbracate in ceva sexy dar totusi ar trebui sa stii ce ar vrea.Dar na..Tragel putin de limba!