| 69AnonimuS69 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de voi :'(. Deci am fost cu prietena in parc si daca ne sarutam ne intrerupea un bodyguard bulangiu... Am nevoie de voi sa imi ziceti pe unde naiba pot sa ies prin Bucuresti sa nu fiu deranjat astfel. De asemenea nu ziceti acasa. Mersi >_

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Trebuia sa-i zici ca esti nepotul lui Sorin Oprescu cand te uitai in ochii lui, fugea imediat de tine.

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Trebuia sa-i dai si lui o pupă si vă lăsa in pace

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inregistreaza-l pe bodyguard si cheama politia. N-o sa mai faca a 2-a oara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia o camera la hotel pentru ce vrei tu

| neutrino a răspuns:

Ai avut ghinion. Schimba parcul.

| NameHarris a răspuns:

Pai daca esti pampa si te lasi la el happy

| MotanAndrei a răspuns:

Frate nu conteaza unde te saruti cu prietena ta. Poti sa te saruti: in fata unui bloc pe banca, pe strada, langa o clatire, ce conteaza? Puteti si in parc. Ca e o zona publica, si nu stiu de ce s-a bagat morcovu ala pe voi ca nu facea'ti sex, din potriva facea'ti un gest umanitar. Pentru cei iesiti din casa, afara, in parc. rolling on the floor Funda? big grin

| MimiiPDI a răspuns:

In gradina botanica. Acolo este foarte mult spatiu si nimeni nu va poate deranja mai ales daca va duceti pe o banca mai indepartata. Acolo este locul meu preferat in care ies cu iubitul meu unde ne sarutam si "mangaiem".