| IngerashulmeuEdy a întrebat:

TPU! happy
Am nevoie urgenta de ajutorul vostru.Sunt in clasa a VIII-a, iar clasa mea trebui sa organizeze un bal al bobocilor pentru clasa a V-a.Eu trebuie sa tin un scurt discurs, ex: "Buna ziua si bine ati venit la o noua editie a balului bobocilor, organizati de...etc".Dar nu stiu cum sa continui.Va rog mult, am mare nevoie de ajutorul vostru.
Va multumesc! happy Fundita celor care ma ajuta!
P.S:

Răspuns Câştigător
| annabountii99 a răspuns:

Ai putea sa mai spui ceva in genul: "...Anula acesta, dupa cum bine stiti, colectivul clasei noastre s-a ocupat de organizarea balului de anul acesa. Desi a fost un drum lung pana la prezenta petrecere, cu ajutorul fiecaruia dintre noi am reusit sa facem ca acest bal, pentru clasa a V a sa fie unul de amploare, speram noi.
Fara prea multe prezentari si detalii, va invitam sa luati parte, aici alaturi de noi la "Balul Bobocilor al clasei a V a 2012" DISTRACTIE PLACUTA!

ce zici? iti place..merita FUNDITA? :d bafta!

1 răspuns:
| GabrielCIG a răspuns:

Organizati de... cu scopul de a initia noi "boboci" in noul an scolar si a-i determina sa se simta bine la scoala noastra, a-i face sa uite de probleme pentru o seara si a se distra etc...