| marinela92 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare acum o zi sau doua am fost la o petrecere si acolo era un baiat care se prface ca ma uraste si ca nu ii pasa de mine si de fapt o faace si seara am fost distanti pana la venirea tortului si apoi toti s au pupat si si-au zis lma pentru ca era banchetul si m-am dus la el si i-am spus ca lui nu i-am zis lma apoi m-a luat in brate si dupa aia i-am spus ca sa ingropam securea razboiului dintre noi si el a zis ca da ca vrea si dupa aia a spus ca o sa fim prieteni si am dat mana cu el la care dupa ce am dat mana cu el ma ia si urca pana la buzele lui si o pupa (cu ochii inchisi) ce inseamna asta (ps nici nu m as fi asteptat la asta atata timp cat spunea ca nu ma suporta si el de fapt ma suporta si inca foarte mult ) funda si vot :X:X:* ps am ramas cu gura cascata cand am vazut ca ala care cica nu ma suferea a facut asa ce credeti ma place sau nu?(insa daca il intreaba oricine daca ii place de mine spune ca nu si ca el e indr de fosta lui pr care nici pe dracu nu il baga in seama ci il vb pe la spate si face mereu baza de el )

Răspuns Câştigător
| Ađřıαηηα a răspuns:

Heii.
Chiar daca nu sunt baiat parerea mea este ca te place deoarece cine ar mai imbratisa o fata si ar pupa`o daca nu ar placea`o deloc. :l Nu cred ca te uraste in niciun caz deoarece daca nu te suporta nu mai facea acele lucruri ci te ignora sau iti vb urat laughing [ urasc tipii care vb urat cu fetele applaughing]
P.S. Dupa cum vad iti cam place de elhee hee Daca da atunci baga`te laughing)
Pa-pa. Sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| MissFosforescenta a răspuns:

D3adlyK1ss are dreptate! Sa zicem c-o saruti de exemplu pe mama ta asta inseamna ca o iubesti sau nu? eu cred ca da! ar trebui sa vorbiti pe mess, facebook etc. si va intalniti mai discutatii si vedeti voi cum faceti! sper ca te-am ajutat.