| Sav_Alexandru_1990 a întrebat:

Bună TPU, am o întrebare destul de importanta.
Tocmai am terminat de făcut dragoste cu iubita mea și am observat ca îi curge un lichid rosu... gen nu ciclu. Era o combinatie între lichidul ei când este excitata și sânge dar nu mult
A curs puțin și după s-a oprit.

Oare ce este?
( acum 1 saptamna i-a trecut ciclul )
Dau funda la cel mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Ai fost dur cu ea in timpul actului sexual si din aceasta cauza i-a curs sange.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de dat un raspuns corect intr-un astfel de caz deoarece la o saptamana dupa terminarea menstruatiei orice sangerare de aceasta natura este exclusa. S-ar putea sa aiba o anumita afectiune/rana ce ar putea fi localizata pe colul uterin sau pe mucoasa existenta pe peretele vaginului, care sa sangereze insa intr-un astfel de caz sangerarea in mod normal ar fi trebuit sa fie insotita de senzatii de durere in timpul penetrarii. Singura si cea mai buna optiune in aceasta situatie o reprezinta vizita la un cabinet ginecologic si efectuarea unei consultatii de specialitate. Multa sanatate!

| SefaTa97 a răspuns:

Buna. Dacă nu a fost dezvirginata recent, probabil ați făcut.o cam tare si a sângerat puțin happy

| dorinGO7 a răspuns:

Probabil era virgina sau ati facut-o putin cam tare, oricum nu e nimic rau... E destul de normal. big grin Funda? happy