| Nikel a întrebat:

Buna tpu.Am o intrebare pentru fete. Ce vor fetele de la un baiat? Eu am 15 ani, nu prea inalt, 1.68, ochi albastri, si la capitolul iubire, simt ca as fi in stare sa fac totul pentru persoana iubita, sa o fac sa se simta fericita, sa ii fac multe complimente, orice... Dar totusi, nu am avut prietena pana acum, as fi putut. Dar nu am vrut. Ce parere aveti despre mine? Si ce vor fetele de la baieti?

Răspuns Câştigător
| AR1373 a răspuns:

Fetele sunt diferite unele de altele.Rar intalnesti doua fete care sa aiba aceleasi preferinte.

Cred ca intr-un fel fetele vor atentie,dar si libertate, sa fie un echilibru in toate.

Nu mi-ai spus multe detalii despre tine, deci nu pot sa-mi fac o parere, dar nu aspectul conteaza atata timp cat stii unde ti-e locul, respecti si esti respectat.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu ai tu asa ceva...Multi au 15 ani, ochi albastri si 1, 7m. Trebuie mult mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce nu ai avut tu prietena pana acum dar timp mai ai destul.Stiu sigur ca fetele de la baieti vor IUBIRE.

| CVane a răspuns:

Bani.

| Villy09 a răspuns:

Ne-ai spus ca ai ochi albastri pentru ca ai impresia ca asta e de ajuns sa cuceresti o fata? In fine, nu suport genul asta de oameni
Si sa iti raspund, nu stii ce sa faci si nu ai avut o prietena pentru ca pur si simplu nu te-ai indragostit, nu ai intalnit fata care sa iti placa cu adevarat, atat.