| Sav_Alexandru_1990 a întrebat:

Bună TPU... Am o întrebare pt voi

De fapt am 2 întrebări
1 ce ar trebui sa răspund la o întrebare pe care iubita mea tot o pune : ai vrea sa facem în 3?... Chiar nu știu ce sa îi spun... menționez ca am 16 ani și ea are 17 ( mai are 2 luni pana face 18 ) și suntem de 6 luni împreună
Și acum a doua întrebare care ee ciudata...
2 sunt îndrăgostit de alta fata... gen o iubesc pe iubita mea de 6 luni dar îmi place și alta fata... Cum sa fac în aceasta situație?
Dau funda pt cel mai folositor răspuns
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

1. aici doar tu poți să dai un răspuns. Habar n-am cum îți poate afecta relația un menage a trois. Unii sunt mai fericiți, alții nu suportă să vadă iubita / iubitul cu alt(ă) partener(ă).
2. Propune-o pe ea pentru „locul al treilea". Asta doar dacă ai acceptat la (1). Sau așteaptă până te desparți de actuala. Nu e OK să stai cu fundu-n două bărci.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fii istet, accepta propunerea iubitei (fata desteapta si deschisa la minte) si o chemi pe fata visurilor si faceti in 3.

| corbulalbrosu a răspuns:

1.) La prima intrebare ar trebui sa-i raspunzi printrun DA ferm. 2. ) Cupleaza-te cu ea daca chiar iti place. Iubita ta actuala este destul de....nesigura. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Umbli dupa doua fete si pana la urma vei ramane singur.

| Oana92 a răspuns:

...sa o chemi pe tipa de care iti place si sa faceti sex in grup?! Nici macar nu inteleg de ce stai sa astepti raspunsuri pe TPU cand ar trebui sa iti refaci stocul de prezervativ...

| Adelaaaaaaaa a răspuns:

Întreab-o dacă glumeşte sau nu cu faza să o faceţi în 3, iar dacă placi alta, spune-i actualei şi fă ce-ţi spune inima. Sigur iubita ta nu va tânjii după tine.