| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...Am o intrebare serioasahappyMa pasioneaza extrem de mult muzica si as vrea sa fac o trupa...Partea nasoala este la cantat.Eu vreau sa cantam rock, metal, screamo etc.Si de cantat cant destul de bine in sensul ca nu imi mor papagalii cand cant dar ma descurc mai greu cu partea de scream gen andy sixx - perfect weapon.As vrea ce sa stiu ce pot face ca sa imi reuseasca? Si scuze categoria dar e cea mai vizitatahappy

Răspuns Câştigător
| dorisucadodod a răspuns:

Deci tu nu ai fost tocmai precis dar am sa iti dau 2 raspunsuri :1)cum sa iti faci o trupa.deci aduni o,, haita,, de[ oameni elevi studenti ce-or fi care vor sa cante genul tau rock screeam etc]si ii alegi pe cei mai buni dintre ieei si iti faci o trupa mai intai niste video pe yputube apoi pe google si asa mai departe. 2)sa canti scream sau rock sau de genul asta trebuie sa incerci sa,, urli frumos,, incearca asata in fiecare zi si vei reusi bafta