| iuliaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

am o intrebare special pentru baieti laughing. De obicei, cand sunteti intr-un grup de persoane [fete si baieti], de ce va uitati in timp ce vorbiti sau asa din cand in cand, la o anumita fata de acolo, iar dupa ii mai zambiti bla bla bla? De ce faceti asta?

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ne uitam si zambim la fata care ne place cel mai mult.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă îi zâmbesc înseamnă că merită zâmbetul meu.

| OvidiuDrg a răspuns:

Off...
Este vreo intrebare capcana? laughing
Pai, de obicei, ne alegem o fata urata din grup si ne miram...cat de urata poate fi o fata? ...si cateodata,ca sa nu bufnim in ras,mai zambim happy

Glumeam, faza cu uitatul este pentru ca o placi, iar faza cu zambitul este pentru propriul orgoliu, sa nu dea de banuit ca este undercover happy
Dar asta este de la sine inteles, ma rog...

T/C happy