| ella_8538 a întrebat:

am o intrebare stiti jocuri precum carti, cu biletele ceva frumos pentru inceputul unei nopti de dragoste? Astept raspunsurile voastre.

1 răspuns:
| Yugeen a răspuns:

Voi vreti sa va jucati sau sa "faceti dragoste"? laughing

Jocurile sunt pentru "entertainment" iar pasiunea este pentru dragoste... parerea mea (, hâchee hee )!

Daca as vrea dragoste m-as reprofila pe un program de un anumit tip de muzica, aroma-terapie, produse afrozidiace, costumatii sexi si orice altceva ce i-ar face placere partenerului tau... si bineinteles si tie!winking

Daca am inteles gresit intrebarea, imi cer scuze anticipat! Aveti si voi un stil de a va exprima de... no comment!

Anyway, succes in actiunea voastra! happy

P.S. Nu uita si de niste filme romantice (in caz ca ai un iubit care apreciaza astfel de scenarii) cu tenta pe care o doresti la finalul noptii de dragoste... ma refer la a-ti stabili un obiectiv.winking