| sabin25 a întrebat:

am o intrebare, sunt baiat si am 13

Am cunoscut o fata in Ianuarie de 14 ani. am tinut legatura pana in martie.ca nu stiu nu a mai raspuns pe mess. Cand au fost parinti mei la ea acasa, ca parinti ei dau petrecerii, fratele meu care are 16 ani sa ma ajuta in relatii, spune ca mereu ma cauta din privirii, si cand vorbea el cu mine la telefon, era foarte atenta, intr-o alta zi, s-a dus la mama si a intrebat-o unde sunt, dupa ce a raspuns mama ca sunt acasa, Ea s-a intristat, in alta zi, s-a dus iarasi la mama, si a intrebat-o, daca vin de 1 mai la ea la petrecere, organizata de parinti, ea a raspuns da, si s-a bucurat, cand am venit la ea de 1 mai, are terasa, si m-a chemat de la terasa, nu stiu, de cesi cand am urcat sus, mi-a zis doar "ce faci?". cand m-am loghat pe mess pe ea la calclulator, se uita atent in lista mea, foarte atent.

Ma puteti ajuta, vreau sa stiu daca ma place, si daca da, cum sa ma comport cu ea

1 răspuns:
| SabiiiXD a răspuns:

Eu zic ca te place, dar nu poti sa stii sigur...Pai trebuie sa te comporti normal cu ea, adica sa nu fi nici exagerat de bun, sau de rau, fi Tu. Si vorbeste mai des cu ea, poate se supara daca nu o bagi in seama.