| Hedy a întrebat:

Buna TPU am o mare problema.Varul meu e cu 2 ani mai mare decat mine si locuieste cu parintii lui in Spania.Vine in vacanta de Paste si de Craciun. E var de a 2-a.La inceput in gluma imi zicea ma lasi sa iti ating un san si la inceput nu am vrut apoi l am lasat apoi da ma lasi sa iti pun mana la p. izda si l am lasat apoi a devenit serios mereu cand venea ma atingea peste tot ne-am facut oral unul la altul si mie una imi placea la nebunie si lui la fel. in fine ne-am mozolit am facut toate tipurile de sex si sunt innebunita dupa el si el dupa mine ma gandesc ca acusi vine craciunul si vine in Bucuresti nu mai pot sa astept.adica nu m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el sau ceva da ne comportam ca un cuplu. cand mai venea la bucuresti si ma duceam cu el prin cluburi ne sarutam lumea nu il cunostea ca el nu ii din buc in fine si cand venea seara la mine ne iubeam toata noaptea dar nu stiu ce sa fac nu pot sa iubesc un alt baiat nici el alta fata stiu ca e greu ca suntem veri avem o relatie interzisa dar ajutati-ma ce sa fac. ma gandesc mereu la el. ps eu 16 el 18.

13 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Varul si cu vara... zguduie camara! rolling on the floor Eu va cred, s-au terminat fetele si baietii din lumea asta si nu mai erati decat voi doi. Nu ai mai gasit carici decat la var-tu, ce sa zic! laughing

| Cătălina a răspuns:

Trebuia sa te gandesti ca e o relatie interzisa inainte de a te culca cu el! Rusine sa va fie!

| doinitza12 a răspuns:

Pai. e cam greu.eu stiu ca sunt familii in care sotia si sotul sint veri de al doilea asa ca nu e ceva ireal

| Georgiana05 a răspuns:

Pana la urma, poate nu v-ati gandit c-o sa ajungeti asa departe.Nu stiu ce sa zic, nu am mai auzit de situatii de genu'. Sper ca totul sa fie bine pentru voi, desi ar trebui sa consultati pe cineva. Ce stiu eu, un membru al familiei?

| BeautyTeacher a răspuns:

Pff situatia e complicata.Pai eu zic sa iti cauti un prieten in orasul tau sa va iubiti si o sa il uiti pe varatu.si cand mai vine in bucuresti puteti sa va mai jucati putin da nu chiar sa vo trageti.succes:*

| Alecsia a răspuns:

In primul rand, cum zicea cineva mai sus fata nu v-a rugat sa o criticati, ci v-a rugat sa ii dati un sfat. Este treaba ei ce face la varsta asta, deci daca puteti o ajutati, daca nu, nu.
Eu te sfatuiesc sa incepi sa vorbesti din ce in ce mai putin cu el, sa incerci sa iesi cu un alt baiat. Asa il vei uita, sau cel putin el nu va mai parea atat de important pentru tine pentru ca celalalt probabil ii va lua locul. Nu stiu, situatia este foarte complicata, eu sper ca o sa iei decizia cea buna! happy

| єlмσιѕмувσуfяιєηd a răspuns:

Nu e foarte bine ce faceti happy
Mai ales ca sunteti` din familie si tu ai doar saisprezece ani iar el 18 happy
In timp` ce tu o sa simti placere, gandeste-te si la ceilalti care ar fi foarte socati si suparati in timp ce doar voi doi simiti placere happy
Nu este foarte corect nu?
Si in plus mai sunteti` si rude...Chiar nu e bine sa intretii relatii sexuale cu rudele tale

| Hedy explică:

Nu, normal ca nu stiu.cred ca m ar omori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, totusi fata v-a rugat sa o ajutati nu sa o criticati, e viata ei daca si-a inceput viata sexuala, daca face sex oral sau nu. bine? Daca esti in stare sa o ajuti fa-o, daca nu taciwinking
si... fata mea, nu stiu ce sa faci. e totusi varul tau.parinti stiu ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te inteleg foarte bine.eu am exact aceleasi sentimente pentru varul meu primar si am avut aceleasi raporturi sexuale si simtim unul fata de altul aceleasi sentimente, dar am renuntat unul la celelalt din Dragoste pentru Dumnezeu. discutati si intelegetiva sa va vedeti doar ca fratii, va fi deosebit de dificil, stiu ca inimii nu-i poti porunci dar nu-ti pierde speranta

| Happiness_3504 a răspuns:

Iti dai seama ca asta e cam imposibil?
Nu zic ca povestea e inventata dar asa ceva pur si simplu nu se poate thinking adica eu stiam ca verii drepti si de al2lea nu se pot cupla intre ei...+ ca e un mare pacat
Nici de al3lea dar parca e ciudata faza cu "stii...am un iubit, e asa dragut, e varul meu de al2lea"
I'ar pica fata oricui ar auzi asa ceva
Daca tie ti se pare normala relatia asta atunci fa'o in continuarehee hee nimeni nu te poate obliga
Dar de vreme ce ai postat asta pe un site trebuia sa te gandesti ca o sa apara oameni carora o sa li se para o tampenie si o sa te critice intr'una happy
Eu zic...las'o mai moale si gaseste'ti altul
Iti urez succes!

| stefanmitric77 a răspuns:

Nu este normal
ar trebui sa te gandeti de 1000 ori in fiecare secunda la ai in capul tau. ceeace are el sa nu te intereseze; este o boala ghrava (dazca sunte-ti ortodocsi). Gandeste*-te ca nu-i toate trec prin sex. pentru tine acum este un fel de drog. Gandeste de 1000 ori in fiecare secunda la ce ste normal. cu respect pentru o decizie corecta

| razvan_8116 a răspuns:

Ce copi tembeli