| addaboom a întrebat:

Am o mică, mare problemă... Eu la mine în școală nu sunt prea populară. Am încercat să îmi pun poze mai drăguțe pe facebook, să stau cu acele fete populare, să mă îmbrac mai la modă... Dar tot nu am reușit să se învărtească băieții în jurul meu. Cum pot face asta?
Și aș mai vrea ca fostul să se întoarcă la mine, menționez că am fost aproape 6 luni cu el. Dacă spuneți ceva de genul să îl bag eu în seamă nu voi face asta fiindcă nu sunt genul, și aș vrea ca el să facă primul pas.El are un bun prieten care acest prieten este iubitul vecinii mele. Și el vine seara să se întâlnească cu ea la bancă, și mai ies și eu uneori. Ar trebuii să mă leg cumva de asta? Dacă da ce ar trebui să fac? Dațimi un răspuns care m-ar ajuta în legătură cu cele două întrebări vă rog frumos happy. Vă mulțumesc fiindcă vați irosit timpul să citiți asta.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MisterRip a răspuns:

In primul rand hainele nu pot schimba multe lucruri decat vizual. Daca vrei cu adevarat sa ai rezultate, trebuie sa-ti schimbi atitudinea. Dupa vei vedea ce scantei iese. bafta