| XxPaulicaxX a întrebat:

Buna TPU am o mica problma sa zic asa astazi am fost la spital cu o problema in zona testiculelor ( penis ) intelegeti ce vreau sa zic. la un control ma doare un testicul stang sau mai bine zis ma doare de unde e penisul putin mai sus cand apas putin in zona accea este o durere aproape insuportabila asa mi-s-a spus ca nu am nimic cu testiculul respectiv mi-au fost recomandata niste antibiotice de inflamare cica. si da inca o chestie ...am facut sport prea dintr-o dat si posibil sa fi-e de la asta? eu sunt mai slabut de felul meu am doar 16 ani aproape 17 aveti vreo idee? ceva? si acum ma doare... si sunt si racit adica tusesc si etc multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Informatiile astea trebuie sa le spui medicului nu noua. Nu avem e unde stii.

| XxPaulicaxX explică (pentru aXy99):

Pai am fost si i-am spus dar na voriam sa aflu cate ceva. daca se poate bineinteles

| aXy99 a răspuns (pentru XxPaulicaxX):

Noi ne dam cu parerea, dar mai mult te incurcam si te bagam in ceata. Du-te la un alt doctor daca acela nu te-a multumit.

| DaniTDCI a răspuns:

Eu am fost operat de apendic si stiu ce-s astea. daca ai zis ca putin mai sus de penis te doare. poate ai facut hernie. daca zici ca esti si mai slabut. nu e de joaca cu asta. intoarce-te la doctor si arata-le exact unde te doar. poate o sa fii operat de hernie. acum nu vreau sa te speriu.iti ziceam doar