| Frank51 a întrebat:

am o nelamurire, deci, varul meu are o prietena, dar ea totusi flirteaza cu mine, ba chiar m-a mintit ca i-a dat papucii dar stiu ca nu e asa, ce sa cred? e o curva ca oricare alta?

16 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este o fata normala, iar tu nu stii sensul cuvantului "curva".

| bogz a răspuns (pentru neutrino):

Ba e o curva! TOate-s la fel, toate-s la fel...

| neutrino a răspuns (pentru bogz):

Ai o mama si/sau o sora?

| Frank51 explică:

Gata, ajunge!

| AgathaRo a răspuns:

Ti-a trecut cumva prin gand sa fie vreo nimfomana si nu curva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o curvă. Dar se îndreaptă vertiginos spre "meseria" asta.

| StalkerSoul a răspuns:

Ca e o femeie cu beneficii unicalaughing.

| pepsi99 a răspuns:

Sincer sa fiu o curwa

| IuLiA00012 a răspuns:

Pai nu e curva pentru ca dupa cate ai povestit doar s-a dat la tine nu ti-a si cerut sa o faceti. Sa sti ca mai sunt fete carora le plac de mai multi baieti odata asa ca... nu stiu ce sa zic dar clar curva nu e.

| joshy77 a răspuns:

Daca ala de la avatar esti tu...cred ca ai inteles situatia gresitlaughing)))

| Frank51 explică (pentru joshy77):

Foarte amuzant.

| Frank51 explică (pentru joshy77):

Pune o poza cu tine la avatar, si dupa aia iti permiti sa vorbesti, pana atunci dear, get the *** out, we don't need noobs.

| bogz a răspuns (pentru joshy77):

Buna asta!

| Frank51 explică (pentru bogz):

Vai de voi copii, si de Romania asta.

| Frank51 explică (pentru bogz):

Joci LFS multiplayer? laughing

| bogz a răspuns (pentru Frank51):

Contul meu e de mult timp si am permis si da am jucat.