| vladionut94 a întrebat:

Buna TPU am o problema happy deci am fost la o fata acasa pe care o iubesc happy si eu mai timid de felul meu a venit fata la mine si m-a intrebat daca am prietena si mam eschivat si nu am raspuns la intrebare happy problema este daca m-as duce la ea acasa din nou ca sa i spun ca vreau sa ma combin cu ea decat sa i spun la telefon
ps: de fiecar edata cand ma duc la ea tatasau tot glumeste cu mine ma vede ginere si ca daca vreau imi da fata s-o duc acasa in gluma happy
pps: ce as putea face ca sa nu se simta rusinata fata si sa spuna ca stiu ca ma iubeste ca am auzit de la sorasa happy

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Raspunde si tu in gluma "socrului" de fata cu ea ca ai lua-o, ca o placi foarte mult! Dupa care gasesti o ocazie sa ii spui fetei ca nu a fost o gluma, ci este exact ce simti pentru ea.

| Danysan a răspuns:

Pai nu ai de ce sa te mai aigiti.Cumperi un buchet mare de trandafiri si o suni sa iasa afara. Daca ai auzit ca te iubeste sau ca te palce sa spunem ca asa e mai oki nu vad care ar fi problema sa nu vrea sa fiti impreuna. seara faina.

| SkyPilot a răspuns (pentru Danysan):

Din textul lui eu inteleg ca el este foarte timid. Nu stiu daca o sa-si adune curajul sa faca asa ceva.

| grab a răspuns:

Mergi la ea acasa cand nu e tacso pe acolo.
vezi daca iti place cu adevarat si porniti o relatie. ce ai de pierdut?!
fii jucator, nu mai sta pe margine, poate fata chiar are calitati pe care nu le-ai descoperit inca! happy

| LoseYourMind a răspuns:

Stiu ca ai mai auzit asta si nu iti doresti sa ti se repete, dar LASA TIMIDITATEA! Daca tot tine la tine si a facut atatia pasi, e normal sa faci macar unul si tu..sa ii arati ca iti pasa de ea.

| bloody27 a răspuns:

Sari pe eawinking Adica daca tu o placi si ea te place, de ce sa nu?! Lasa timiditatea si fa tu primul pas, nu te astepta sa inceapa ea "relatia", pentru ca noi fetele ne asteptam sa fim curtatelaughing) :* Sper ca te-am ajutat! :*