| AnonimPerson a întrebat:

Buna TPU.am o problema destul de aiurea. Acum 3 luni am facut dragoste cu prietenul meu. Ne'am protejat dar luna trecuta mi-a intarziat menstruatia o zi.acum ma doare burta destul de rau si sanii la fel cu toate ca mai am pana sa trebuiasca sa fiu pe stop. Recent am citit despre simptomele unei posibile sarcini dar e ciudat pentru ca nu mi'e rau.mananc la fel de putin ca intodeauna si urinez normal dar mi'e teama ca ar putea fi vorba de o sarcina. Mentionez ca nu'mi iau un test de sarcina pentru ca mi'e frica de rezultat. Oare sunt insarcinata? FUNDA

1 răspuns:
| Mysteryossa a răspuns:

Nu esti insarcinata.nu te mai speria ca nu esti, dar daca vrei, fa-ti un test de sarcina si scapi de griji