| Mada_Madalina_1998_av2e a întrebat:

Buna tpu.Am o problema.Luna trecuta nu mi-au mai venit problemele si nu mai sunt virgina. Oare sunt insarcinata?
Va rog raspundeti-mi sad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa faci un test de sarcina, orice e posibil.

| Sadop a răspuns:

Ai simtope de sarcină? Erai în perioada fertilă? Ai făcut-o neprotejat?
Răspunde-mi aici sau în privat la aceste întrebări și te voi îndruma mai departe.
Ar fi momentul să faci un test de sarcină dacă măcar la una din cele 3 întrebări răspunsul este da.
Ciclul mai poate întârzia și din alte motive.
Aștept răspunsurile tale și detaliem după.
Baftă!

| j1NNNx a răspuns:

Stai mai potolita, nu mai face daca nu stii sa te protejezi. Incearca un test de sarcina happy