| Georger_Sasa_1995 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema.
Prietena mea nu vrea sa o sa o sărut. Am încercat de mai multe ori dar ea mia respins toate încercările si inca si sa suparat. Avem 3 luni de cind ne intilnim. Ce pot face?

12 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

3 luni? Pe bune, 3 luni de cand sunteti impreuna si voi nu v-ati sarutat pana acum?! Ar trebui sa porti o discutie cu prietena ta si sa vezi care e problema, de ce nu vrea sa te sarute?! Probabil ea vrea sa fie "unica" si sa te faca sa o vrei si mai mult daca te refuza la sarut, dar nu reuseste nimic deoarece lucrul asta deja e exagerat, 3 luni. Daca era prima saptaman de relatie, sa te respinga, atunci parca parea mai atractiva si mai interesanta. Succes!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sigur este prietena ta? poate este doar o simpla amica, si tu crezi altceva.
Daca este iubita ta, inseamna ca doar tu c rezi asta si ea te considera de amic.
Cati ani are? vorbeste cu ea daca tu crezi ca aveti o " relatie"
O zi bunahappy

| dia200 a răspuns:

In primul rand cati ani ai... cati ani are ea adica mi-ar fi mai usor sa iti dau un raspuns daca asi sti asta

| Memecy a răspuns:

Cu siguranţă nu o poţi forţa

| AlleSss a răspuns:

Câţi ani are?

Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns:

Daca aveti 3 luni de relatie si nu te lasa sa o saruti, inseamna ca este o fitoasa. Gaseste-ti alta care sa nu fie asa de fitoasa.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cati anisori aveti voi? Poate fata nu e pregatita!
Sau poate ai facut tu ceva si e suparata
Stai de vorba cu ea si nu incerca sa fortezi nota!

| Doub a răspuns:

Cratima e de vina.thinking

Răspuns utilizator avertizat
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Intreab-o direct de ce nu doreste.

| Joannaaa28 a răspuns:

Bine ai spus prietena, ci nu iubita. poate că voi sunteți doar prieteni de fapt laughing