| anonim_4396 a întrebat:

Am o urgentaaa!
Unei fete ii place de mine si mie de ea si doi colegi ne-au aranjat momentul(locul si ziua) si acum am aflat ca ma place si is cu capu' varza si nu stiu cum sa ii zic.Va rog sa-mi dati modele de conversatie sau nu stiu... oricee plsss!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa ii zici nimic, nu trebuie sa te gandesti la ce o sa discutati, nu trebuie sa te gandesti ca ai ceva de pierdut sau de castigat ci ca e doar o iesire si cam atat. Stai chill, daca e ceva intre voi o sa vina subiecte cacalau daca nu o sa ramana doar atractia si aia e. happy

2 răspunsuri:
| ArianaDwen a răspuns:

O sa vina de la sine.
Daca este fata potrivita chiar nu iti vei da silinta sa porti o discutie cu ea.
Si oricum, consoleaza-te cu gandul ca si ea va fi la fel de emotionata ca si tine.
Comporta-te normal si relaxat. Va fi totul ok happy

| Lothar a răspuns:

Daca va placeti o sa vina totul de la sine
Si totusi esti barbat nu?
"Te plac, pot sa te pup pe bot?" (la varsta ta probabil merge in cazul in care te place fata)