| anonim_4396 a întrebat:

Am pus intrebarea asta acum vreo 3 saptamani:"Cum pot sa abordez un baiat de pe Facebook de care imi place? Stiu cate-va lucruri despre el". Pana la urma am vorbit cu el am facut cunostinta pe Messenger, i-am pus cate-va intrebari la ce scoala e si cam atat dar cum pot am o discutie cu el mai lunga adica sa ma intrebe si el pe mine de exemplu daca il intreb ce Hobby-uri are sa ma intrebe si pe mine.Mai pe scurt cum pot sa fac sa fie interesat de mine?

Răspuns Câştigător
| angelfromabove a răspuns:

Buna in primul rand trebuie sa stii daca are o prietena, si baieti din ziua de azi vreau o intalnire adica sa va intalniti dar daca el nu te intreaba nimic si u faci toata conversatia inseamna ca are el ceva in viata lui. sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Mai lasati fratilor fbu si iesiti la o cafea ca o sa ajungeti sa faceti sex pe fb

| rockellmy35 a răspuns:

Deci...uite spune-mi cati ani ai si daca vrei iti dau adresa mea de mess sau de facebook si iti spun mai multe..sau te ajut sa vorbesti cu el. daca vrei! E cam greu de zis aici.happy