| frimiturel a întrebat:

am reusit s-o conving pe prietena mea sa nu mai facem cand e pe stop, dar acuma vrea sa incercam altceva si anume prin fund, cum ii spun ca e si mai rau asa?

Răspuns Câştigător
| TheImpaler a răspuns:

Altii se roaga de femei sa faca anal, tie iti ofera, si tu refuzi? rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Spune-i frumos ca nu iti place, ce poti sa faci,. Bafta! happy

| Shriti a răspuns:

Pai spune.i simplu, nu ofensator, dar nici prea sacaitor, asa gen... uite, eu nu prea vreau, nu te supara, ok?

| cameleonu05 a răspuns:

Prin fund laughing)) mor ...Prietene rupe-i fasul ca din cate am vazut e greu cu ea.

| Psychzor a răspuns:

Pe mine personal nu ma atraga nici una nici alta. Vad a nici pe tine, dar parca te vad dupa cateva luni ca plangi si o vrei inapoi. Daca simte nevoia sa o aiba in popou, o va face cu sau fara tine. Parere proprie si personala. Fiecare are dreptul sa creada ce vrea.

| Sofia211 a răspuns:

Discuta si explica i ca tie nu iti place. Daca intelege atunci e ok, daca nu e alegerea ta daca o mai vrei langa tine sau nu.In astfel de situatii partenerii ar trebui sa comunice si sa se inteleaga reciproc

| roxas a răspuns:

Aratandu-i.