| Qaj a întrebat:

Am serioasa nevoie de ajutor in legatura cu ceva.
Deci am tot vazut o fata la sala de fitness si la mall la cinema uneori, si nu stiu cum sa fac sa o gasesc pe Facebook.
Precizez ca sunt din Bacău, si ea fel
Daca poate ii suna cuiva cunoscut vreun detaliu, are parul lung blond, se machiaza ft mult si seamana efectiv cu papusa barbie, gene false, mult fard in general negru, e slaba asa arata bine, vine zilnic la sala Moving Express din Cora
Daca ma poate ajuta cineva as fi extrem de recunoscator
Scuzati categoria va rog, nu stiam unde altundeva sa postez
Dau funda

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Da-i o spaguta la supraveghetor la sala, poate ii afli numele.

| Leerix a răspuns:

Daaa, cu totii ne putem da seama despre cine vorbesti cu ajutorul descrierii tale laughing E unica, numai ea are "parul lung blond, se machiaza ft mult si seamana efectiv cu papusa barbie, gene false, mult fard in general negru, e slaba asa arata bine". laughing Mai bine o intrebi cum se numeste si nu mai pui intrebari de genul asta... laughing