| iuliana12345678910 a întrebat:

Am si eu nevoie de o parere din partea vostra, va rog.
Acum 2 luni am fost impreuna cu un baiat, dar ne-am despartit pentru ca nu petreceam suficient timp impreuna(nu ne vedeam cam deloc) si vorbeam destul de putin.
Ne-am despartit. O luna ne-am vazut de drum amandoi, ne-am gasit alte persoane( iubit/iubita) dar s-a terminat cu ei. Si de o saptamana vorbim destul de des. Glumim, radem, vorbim despre fostii, m-a intrebat de ce m-am desparit de baiatul cu care am fost, daca imi mai place de cineva acum. Etcc.
Si aum 2 zile a avut loc o conversatie destul de ciudata, mi-a zis ca ar vrea sa-si gasesca pe cineva in care sa aiba incredere, sa-i plac relatia, etc. Si dupa a mai adaugat un " intelegi ce zic?" ( la partea asta mi s-a parut ca ar fi vrut sa ne impacam)
Dupa ce am mai vorbim, m-a intrebat daca am mai vorbit cu fostul si i-am spus ca nu, pentru ca a fost cam nesimtit. ( asta e o alta poveste, nu vreau sa dau acum detalaii despre asta, nu asta conteaza). Dupa care el mi-a scris: " si eu am fost. Scuze." Eu i-am spus ca nu e nici o problema. Si dupa m-a intrebat daca as vrea sa ies cu el cand vine in localitate ( momentan era plecat cu ai lui). Ieri seara i-am dat eu mesaj sa vad ce mai face si am vorbit maxim 5 minute. Avem momente cand vorbim cu orele si altele cand vorbim doar cateva minute.
Si voiam sa vad si parerea voastra ca nu stiu ce sa cred. Oare simte ceva pentru mine sau nu? Voi ce credeti?
Multumesc anticipat pentru raspunsuri :*

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te iubeste si e moarta dupa tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu poti sa iti dai seama?

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Lasa lucrurile sa curga de la sine si nu te mai complica si stresa atat ca oare ma place oare e bine. Lasa sa vina totul de la sine si o sa fie mai bine. Eu zic ca te place si are sperante mari.

| JHopeBts a răspuns:

Poate ca mai simte ceva pentru tine doar ca poate vrea sa faci tu primul pas spre impacare, e posibil ca el sa fie mai timid si de aceea el vrea sa vada daca tu mai vrei sa fiti impreuna pentru ca unui baiat ii este cam greu sa accepte un refuz din partea fetei de care lui ii place, parerea mea este ca ar trebui sa il intrebi intr-o zi daca mai simte ceva pentru tine si poate ca veti fi din nou impreuna si sigur iti va acorda mai multa atentie :*