| Academicianul a întrebat:

Am si eu o curiozitate...cum a fost prima partida de sex din viata voastra?
cum a inceput, cat a durat, si ce amanunte v-au starnit?
Cel mai interesant raspuns primeste

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

N-ai vrea mai bine, grupele sanguine a celor doi, prenumele parintilor si adresele exacte? Mi-ar fi mai usor.

| dulcykaLy a răspuns:

La fiecare pers. este dif. durata la fel difera si nu stiu daca isi mai aminteste cineva cat a durat.

| tanti_5026 a răspuns:

A fost oribil de dureros si a durat 2 ore ma rog de fapt s-a chinuit 2 ore si tot nu prea a reusit nimic laughing) dar dupa a fost totul ok